Kosmetika:

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI

pro ženy a muže

 

Krásu najdeme všude...v hudbě, v úsměvu, ale také ve zdravé a pěstěné pokožce


Pracujeme s exkluzivní kosmetikou Germaine de Capuccini.

 

V dnešní uspěchané době je čím dál více vyskytujících se problémů s pokožkou. Snažíme se najít příčinu problémů, někdy však musíme proniknout i do hloubky těla a přistoupit individuálně k diagnostice pleti a doporučit ošetření, jak v salonu, tak v domácí péči. Kosmetické ošetření je investice do sebe a budoucnosti,výnosem je zdravě vypadající pleť,která je po kosmetickém ošetření,jemná,prokrvená a pěstěná. Je to také zejména relaxační procedura pro Vás a Vaši duši. Po kosmetické masáži bude Vaše pleť odpočinutá,masáž významně působí na nervová zakončení kůže a tak pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu,urychluje metabolismus v kůži a tím se snižuje vrstva podkožního tuku. Kosmetická masáž působí na prevenci vzniku vrásek a také na vyhlazování jizev.

 

Standardní kosmetické ošetření
zahrnuje: odlíčení obličeje, úpravu obočí, změkčující gel, hluboké čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, ruční peeling, maska, závěrečný krém

Ošetření s ultrazvukovou špachtlí (Skin Scrubber):
zahrnuje odlíčení obličeje, úpravu obočí, ošetření Skin Scrubber, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém: Skin Scrubber spolu s vhodnými přípravky pomůže uvolnit ucpané póry, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk (peeling) a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a rozjasněná.

Liftingové ošetření s ultrazvukovou špachtlí:
zahrnuje odlíčení obličeje, úpravu obočí, ošetření Skin Scrubber, lifting, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém. Liftingové ošetření se provádí formou vpravování sér do pokožky.

Chemický peeling:
zahrnuje odlíčení obličeje (pleťové mléko, tonikum), aplikace chemického peelingu, neutralizace, maska, fotoprotekce. Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku. Doporučený počet aplikací 3 a více. Konzultace na chemický peeling zdarma.

 
Ceník:
 
Standardní kosmetické ošetřen 690,-
Ošetření s ultrazvukovou špachtlí (Skin Scrubber) 690,-
Liftingové ošetření s ultrazvukovou špachtlí 750,-
Chemický peeling 900,- / 1 aplikace
Úprava obočí 60,-
Barvení obočí 80,-
Barvení řas 90,-
   
Možnost kombinace kosmetického ošetření dle přání klienta a typu pleti: (např. problematická a aknózní pleť, citlivá pleť apod.)

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2022 Studio - Elen. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Design by Gummidek - Joomla template by SiteGround